Hlavní menu:

Najdi v naší nabídce...

Hledej:

jako


Hlavní nabídka:


Nabídkový list > Na cestách a objížďkách mého života - DVD

Zařazení: Dárkové > DVD a CD

Náhled

Cena: 200,- Kč


Na cestách a objížďkách mého života - DVD

Autor: AWR Studio

Popis: Dostáváme žádosti o zaslání knihy Jiřího Drejnara "Na cestách a objížďkách mého života". Knihu vám sice nemůžeme poslat, ale upozorňujeme vás na možnost dodání souboru čtyř DVD, na nichž autor osobně vypráví mnohé příběhy, které v knize popisuje. Bedřich Jetelina, ředitel studia AWR a HopeTV, jež nahrávky pořídilo, říká:

"Sedmnáctkrát jsem se sešel s Jiřím Drejnarem ve studiu při natáčení pořadu Reflexy a doprovázel ho na cestách a objížďkách jeho života. Kladl jsem otázky, ale hlavně poslouchal, protože jsem se najednou mohl účastnit příběhů, o kterých jsem zatím jen četl nebo je někde slyšel. Zde je však popisoval jejich přímý účastník tak, jak je vnímal a hlavně prožíval.

Výsledkem našich rozhovorů proto není suchý popis historie církve v totalitní společnosti, ale živé svědectví člověka, jenž musel činit zásadní rozhodnutí v nečekaných, nepřehledných a nesnadných situacích. Svědectví člověka, majícího jasný cíl, za kterým se rozhodl jít a kterému zůstával věrný v dobách dobrých i zlých. Jsem rád, že toto svědectví mohlo vyjít knižně, ale i na DVD."

Cena souboru, který nabízí téměř devět hodin poutavého vyprávění, je 200 Kč.

Formát: DVD
Související komentáře, názory, recenze:

Jméno a příjmení: 
E-mailová adresa: 
Potvrzovací kód:   Přejít na první stranuPřejít na předchozí stranu  [0-0 z 0]  Přejít na další stranuPřejít na poslední stranu 
Databáze je prázdná  Databáze neobsahuje žádný záznam.
Přejít na první stranuPřejít na předchozí stranu  [0-0 z 0]  Přejít na další stranuPřejít na poslední stranu 


©2017 Jiří DREJNAR – luxpress